Sprinklerid, vihmutid

Sprinklerid, vihmutid
Sprinklerid, vihmutid

Pakume kvaliteetseid Sprinklereid ja vihmuteid avamaale kui ka katmikaladele. Meie poolt pakutavaid spinklereid saab kasutada erinevate köögiviljade, maitsetaimede, ilutaimede, ilupõõsaste, marjade jne kastmiseks ja niisutamiseks.

Tootevalikus on olemas ka nn külmakindlad spinklerid. Antud sprinklerite abil on võimalik teostada metsataimede, põõsaste ning köögiviljade külmatõrjet. Öökülma saabudes sprinklerid pihustavad vett antud kultuuridele. Sprinklerite kasutamisega päästate saagi tihti esinevate öökülmade eest.

Topgreen OÜ valikus pakutavad erinevad sprinklerid: ülepea kastvad sprinklerid (overhead sprinklers), jala peal seisvad spirnklerid (irristand), maapealsed sprinklerid (undertree), öökülma tõrje sprinklerid ( frost protect sprinklers).

233b   Külma tõrje sprinkler 233 B

 

Spinklerite tarvikutena pakume sprinklerite pihusteid, sprinklerite jalgu, tugesi, sprinklerite pesasi ning peatrassi kiirühendusi.

Spriklerite pihustite avad on saadaval erinevate suurustega. Sellest sõltub ka pihustatava ala diameeter.

 

Sprinkler liini projekteerimisel pakume uut tehnoloogiat peatrassi ehituseks. Kasutame trasside ehitusel spetsiaalseid PVC kiirühendusi. Kiirühenduste eeliseks on sprinkler liinide kiire ümber paigutamine ning lahti monteerimine. Sprinklerid on saadaval erineva töömahukusega, sellest sõltub sprinklerite distants peenral ja kasvuhoones. Vastavalt kultuurile ja vajadusele projekteerime teile sobiva vihmutus süsteemi.

20160629_154037

Pildil Sprinkler süsteem öökülma tõrjeks spetsiaalsete kiirühendustega. Antud süsteemi eelisteks on : kiire ja lihtne paigaldus, lekkevaba, süsteemi kiire teisaldamine.