Reo Tuote polükarbonaat ja kilekasvuhooned

Reo Tuote polükarbonaat ja kilekasvuhooned
Reo Tuote polükarbonaat ja kilekasvuhooned

Topgreen OÜ on Reo Tuote kasvuhoonete esindaja Eestis. Reo Tuote kasvuhooned on valmistatud väga kvaliteetsest materjalist. Kasvuhoone konstruktsioon valmistatakse Soomes. Reo Tuote tootevalikus leidub mitmekülgseid kile- ja polükarbonaatkasvuhooneid. Põhiline müügiartikkel on Termorex kasvuhooned.

Termorexi kattematerjaliks on kasutatud kvaliteetset kahekordset kasvuhoone EVA kilet ja/või 10 mm polükarbonaati.

Pakume Termorex kasvuhooneid laiustes 8-25 m. Termorex kasvuhooned on tunnustatud üle terve Euroopa. Kasvuhooned on mõeldud erinevate köögiviljade, metsataimede ja ilutaimede kasvatamiseks. Reo kasvuhoone tagab taimedele parima kasvukeskkonna (valgus, temperatuur, niiskus). Reo suureks eeliseks on kasvuhoone effektiivne kasutus ehk on võimaldatud kasvuala maksimaalne kasutus.

Venemaal ja Soomes kasutatakse Termorex-i kasvuhooneid hõlpsasti puukoolides. Kasvuhooned on hästi ventileeritavad ja pakuvad taimedele häid kasvutingimusi.

Topgreen OÜ meeskond pakub ka oma klientidele Reo Tuote kasvuhoonete paigaldust. Meie meeskond on ehitanud Reo Termorex kasvuhooneid puukoolidesse Venemaal, Austrias, Soomes, Kazakhstanis. Oleme spetsialiseerunud Termorex kasvuhoonete ehitajad Euroopas!

 

termorex-16-m-inside Termorex 25 m, EVA kile

 

dsc00816  Termorex 25 , 10 mm polükarbonaat

 

nokia-pildid-654 Termorex EVA kilekasvuhoone

 

konstruktsioon-25m Termorex 25 konstruktsioon