Klaaskasvuhooned

Klaaskasvuhooned
Klaaskasvuhooned

Pakume oma klientidele kvaliteetseid klaaskasvuhooneid. Meie tootevalikus on erinevad tüüpi klaaskasvuhooned.

Eraldi seisev klaaskasvuhoone – Pakume laiusega 12 – 16 m . Antud kasvuhoone on terava katuseharjaga. Tuulutusluugid asetsevad mõlemat poolt katuseharja terve hoone pikkuses. Tuulutusava laius 1 – 2 m . Kasvuhoone konstruktsioon on kuumtsingitud ning valmistatud kvaliteetsest terasest. Antud klaaskasvuhoone on projekteeritud ja valmistatud Hollandis .

VENLO kasvuhooned ehk hollandi blokkkasvuhooned – VENLO kasvuhoone on mõeldud aastaringseks kasutamiseks. Venlo kasvuhoone koosneb mitmes kasvuhoone löövist. Venlo kasvuhoonete löövide laiused on 6,4 m , 8,2 m , 12 m. VENLO kasvuhoonetel kasutatakse harjatuulutust malelaua süsteemis. VENLO kasvuhoone puhul asetseb katuste vahel renn, mille abil on võimalik koguda kokku vihmavesi. VENLO kasvuhooned on võimalik varustada kastmissüsteemide, küttesüsteemidega, kasvatusrennide , varjutussüsteemide ja teiste võimalike seadmetega.

TURNKEY solution – Pakume oma klientidega TURNKEY projekte, ehk võtmed kätte lahendust kasvuhoonete puhul. Meie päedevuses on TURNKEY projektide projekteerimine ja juhtimine. TURNKEY projekti puhul alustame kasvuhoone projektist ja lõpetame projekti esimese saagi saamisega. Meie ning meie partnerite tootevalikus on olemas kõik vajalik teie eduka ettevõtte rajamiseks!