Kastmisrambid katmikaladele

Kastmisrambid katmikaladele
Kastmisrambid katmikaladele

Meie poolt pakutavad kastmisrambid on mõeldud kasutamiseks erinevates valdkondades.

 

20160629_154726

Kasutusalad: metsataimede pealtkastmine ja väetamine, lillede ja potitaimede kastmine ja väetamine, köögivilja taimede kastmine ja väetamine. Antud kastmisrampid on mõeldud ka taimekaitseks.

Kastmirambi laiused :  8- 25 m.

Kastmisrampide tööpõhimõte : kasvuhoone lae külge paigaldatakse spetsiaalsete kinnitustega kastmisrambi raudtee. Ramp liigub mööda raudteed mootori, reduktori ja trosside abil. Kastmisrambid on 100 % automatiseeritavad . Kastmisrambi juhtpult aseteseb poomil või eraldi seisvalt kasvuhoone konstruktsiooni küljes.

Pihustitest kasutame 110 ´ pritse nurgaga plastik pihusteid. Pihusti läbilaskevõime sõltub kliendi enda soovist. Vajadusel saame paigaldada kastmisrambile ka TRI-GET pihusteid ehk kolmeseid pihusteid. Ühe pesa küljes asetseb kolm pihustit. Enne 20160613_121140igat kastmist saate valida kolme erineva pihusti vahel. Harilikult 1 pihusti on mõeldud väetamiseks ja taimekaitseks
Kastmisrampe on valikus mitmeid ning komplekteerime rambid vastavalt kliendi soovile.

Pakume ka kastmispoome mille raudtee asetseb kasvuhoone pinnal. Paigaldame taolisi kastmisrampe juhul kui kasvuhoone konstruktsioon ei ole piisavalt tugev . Antud kastmisrambi miinuseks on radutee asetsus. Raudtee asetseb kasvuhoone keskpaigas . Raudtee laius 1-2m .Raudtee pikkuseks on kasvuhoone kogupikkus. Antud kastmispoom on Topgreen OÜ enda toode ning on toodetud Eestis.

 

 

 

 

Pakume Euroopas ka kastmispoomide paigaldust ja hooldustöid. Profesionaalne tugi mõne tunniga !

 

IMG_1200